Pytania

Dziękuję za nominację do LBA kochanej Cheverell !
Dziękuję za cudowne i kreatywne pytania kochana i za wyróżnienie, jakim mnie obdarzyłaś :) 
Ludzie, ludzie wchodźcie na blogi Cheverell, nie pożałujecie, obiecuję! 
Niestety, ja od jakiegoś czasu nie biorę udział w Liebster Blog Award, więc nie przekażę nominacji dalej, tylko umieszczę pytania mi zadane w tej zakładce :) W ten sposób, dowiecie się czegoś więcej o mnie. Możecie w komentarzach zadawać mi pytania, chętnie na nie odpowiem! 

LBA pytania od Cheverell :
1. Od jakiego czasu masz styczność z pisarstwem? 
Moją przygodę zaczęłam pisząc moje pierwsze opowiadanie o Delenie, które publikowałam na blogu, niestety usuniętym już. Bodajże to było około 3 lata temu. 
2. Gdzie dawałabyś upust swoim pomysłom i emocjom, gdyby nie istniała blogosfera, a co za tym idzie, niemożliwe byłoby założenie bloga? 
Pisałabym dla siebie, może w pamiętniku, może na jakimś innym serwisie? Jeśli byłyby to bardziej osobiste przemyślenia - wybrałabym pamiętnik. 
3. Jak radzisz sobie ze stresem? 
Nie jestem w tym zbyt dobra. Zawsze przejmuję się rzeczami, które są najmniej ważne. Najczęściej piszę w moim dzienniczku, słucham muzyki na fulla albo zamykam się w moim pokoju i zamykam oczy. Najczęściej jednak, stresu nie ujawniam i trzymam go w sobie, co nie uważam za dobry pomysł, bo łatwo mogę wybuchnąć z nadmiaru złości. Taki mały nerwusek haha ;D 
4. Jak wpływa na Ciebie krytyka? Motywująco czy wręcz przeciwnie? 
Konstruktywna, uzasadniona krytyka - nie ma lepszej motywacji i okazji, aby się poprawić. Jestem wdzięczna moim czytelnikom, którzy umieją wytknąć mi ewentualne błędy, ponieważ wtedy mogę zmienić to co robię źle i stawać się lepsza w tym, co robię. 
5. Czego potrzeba Ci do szczęścia? 
Pytanie, na które jest nieskończenie wiele odpowiedzi. Zdrowia, miłości, rodziny, pieniędzy - każdy odpowie inaczej, ale raczej rzadko kto udzieli jednej odpowiedzi. Ja nie umiem się określić, myślę, że szczęście jest ukryte wszędzie, wokół mnie i czasami go nie dostrzegam, chociaż jest przy mnie. 
6. Ile książek przeczytałaś w swoim życiu? Która odegrała w nim największą rolę? 
Nie zliczę, jestem książkoholikiem, "połykam je w całości", a każda z nich nauczyła mnie czegoś, pobudziła do refleksji oraz zmusiła do zastanowienia się nad swoim życiem. Jednak powiem tak, ostatnio żyję, dosłownie, całą serią książek "Dary Anioła" Cassandry Clare, uwielbiam je! 
7. Jesteś osobą spontaniczną czy raczej rozlegle planującą?  
Jestem typem "dojrzalsza jak na swój wiek, czasem nawet niż niejeden dorosły", więc raczej myślę zanim coś zrobię, aczkolwiek nie lubię planować, ponieważ jest wtedy większe prawdopodobieństwo, że tego nie zrobię. Czasami spontan jest najlepszym wyjściem! 
8. Jaka piosenka najlepiej opisuje Twój dzisiejszy nastrój? 
Może nie opisuje, ale od wczoraj wieczora słucham jak najęta tego cudeńka:
https://www.youtube.com/watch?v=rB6mXBWrPXY 
9. Czego nigdy byś nie kupiła? 
Pierwsze co przyszło mi na myśl to ptasznika, takiego jak niektórzy trzymają w akwariach... Brrr! Wczoraj miałam nieprzyjemny incydent z pająkiem, więc może dlatego one chodzą mi po głowie?
10. Jakie są trzy rzeczy, które zawsze masz ze sobą?  
Telefon, klucze i słuchawki :) 
11. Jaką nazwę nadałabyś odkrytej przez siebie wyspie?
Oaza Spokoju - to pierwsze co mi przyszło na myśl. W mojej głowie narodził się obraz spokojnej, egzotycznej wyspy... Ah! 4 komentarze:

 1. Nie za bardzo wiem, gdzie umieścić pytanie, tak więc postanowiłem tutaj:
  Ty czytasz u mnie dwa opowiadania? "Sierociniec przy cmentarzu" i "Skradzione dziecko"? Bo nie za bardzo wiem, o których aktualizacjach Cię informować.
  Odpisz mi tam gdzieś przy okazji u mnie na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki masz e-mail?
  Chętnie z Tobą poproszę :D
  Esme Anne Cullen

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie. Piszę z Katalogu Opowiadań o Wampirach w sprawie wywiadu , który chciałabym z Tobą przeprowadzić. twój blog został blogiem miesiąca sierpień, więc moim zadaniem jest zapytanie czy zechcesz udzielić mi kilku niezobowiązujących odpowiedzi. Jeśli jesteś chętna, prosze o kontakt pod tym adresem mailowym: madziulalala24@gmail.com

  OdpowiedzUsuń