wtorek, 26 stycznia 2016

ZAWIESZENIE

Z przykrością oznajmuję, że zawieszam bloga na czas nieokreślony. Jednak moja działalność się nie kończy, trwają prace nad nową historią. Oczekujcie posta z dalszymi informacjami.
Pozdrawiam 
Elena

5 komentarzy:

 1. Jasne, trochę przykro, że ignorujesz tę historię na rzecz innej. Ale życzę Ci wszystkiego dobrego! :) Może nawet uwiedziesz mnie nowym opowiadaniem równie mocno, co tym...?
  Pozdrawiam!

  Klaudia99

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim razie będę czekać, aż pojawi się coś nowego. No i na nową historię! :D

  ps. zapraszam na nowy rozdział >> http://make-me-heart-attack.blogspot.com/

  L x

  OdpowiedzUsuń
 3. A mnie takie coś wkurza. Ja wiem, że pisanie to zabawa, zwłaszcza to bloggowe, ale ja czytając się wczuwam i nie zaczynam czytać czegoś po to by w połowie otrzymać "ZAWIESZAM". Bierz pod uwagę, że przeczytanie 30 części wielu osobom zajęło bardzo dużo czasu i ogólnie teraz okazuje się, że ten czas zmarnowali, bo i tak nie poznają zakończenia. Chętnie przeczytam twoje kolejne opowiadanie, ale już nie piszę się na czytanie czegoś co nie będzie miało końca, więc powiadom mnie, gdy na blogu będzie już epilog. Wtedy sobie przeczytam całe opowiadanie od deski do deski.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam :)
  Szkoda, że zawieszasz bloga ;c Wiem jednak, że czasami tak już jest, że trzeba. Sama mam za sobą usunięte dwa blogi. Wiem też, że taka decyzja do najłatwiejszych nie należy.
  Ale czekam na nową historię i będę na pewno ją czytała :)

  Pozdrawiam,
  Mrs.Cross

  [http://amnesia-life.blogspot.com
  http://paryskie-wspomnienia.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda,że ten blog jest nadal zawieszony ale rozumiem szkoła i te inne sprawy trochę to komplikują.Mam nadzieję,że niedługo zacznie się tu coś kręcić ;)

  OdpowiedzUsuń